incir Diyabetik Yaralara Faydalıdır

incir Diyabetik Yaralara Faydalıdır
Diyabetik yaraların iyileşmesinin mümkün olmadığı durumunda, incirin içi yaranın üstüne gelecek gibi yaranın üstünü tamamen kapatın. İncirin sürekli yaranın üstünde yenileyerek, yaranın iyileşmesine kadar inciri kabuğu ile beraber yenileyin. İncir Diyabetik yaraların iyileşmesini, Allah’ın izniyle sağlayacaktır.

Dertlerinizden şifa bulmanız dileğimizle. incir Taze meyvelerden diyabet için paha biçilmez meyvelerdendir. İncirin kurusu da insan sağlığı için yine favorileridir. İncirin içini açıp ceviz yerleştirince insanın keyfinize söylenecek söz kalmaz. Bu arada kuru meyva alırken dikkatli olmak gereklidir. Meyvanın şekere batırılmamış olması gerekmektedir. Gün ışığında doğal kurutulmuş olanları alınız. Bu konuya dikkatli olmakta insan sağlığı için yarar vardır. Kuru incir 15 gram tartı ağırlığı = 1 adet = 10 gr karbonhidrat içerir. Bu yüzden kuru incir, taze incir gibi faydalıdır.

 

indeks: incir, Diyabetik, karbonhidrat, 

.

Pancar, Kereviz ve Havuç Suyu iksiri Kanser Hücrelerini Öldürür.

Hurma Diyabet, Şeker Hastalığına Faydalıdır

Yumurta Kas Geliştirir.

Hurma Kısırlık için ilahi şifadır.

Ceviz Kabuğu Suyu Diş Tartarlarına Karşı Faydalıdır.

Parmak basınç masacı Akupunktur Vucuda Faydalıdır

Keten Beyaz Bijou Perdeler Ferahlıktır.

.

Bilgi Kaynaklarımız: 

 

www.naturlebens.com

 

www.bitkiveinsan.com
www.faydaliyasam.

.enerjistmasor.com
www.google.com

 

UYARI:
Hastaliklari teşhis, tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu’na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler sağlıklı ve faydali yaşama hakkında tavsiye niteliğinde olup paylaşımlar ve konularımız tavsiye ettiğimiz ürünlerimiz ilaç değil, faydali yaşama besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Paylaşılan metinlerde ve Kürlerin içerisinde geçen bitkilerin kullanımından önce, adı geçen bitkilere alerjiniz olup olmadığını kontrol ettirdikten sonra kullanmanız tavsiye olunur. Hayata sağlıklı, afiyet içinde, faydali yaşamanız dileklerimizle.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.